Tuesday, October 8, 2013

کیک پیناتا زیبا و شگفت انگیز


تا حالا پیناتا (piñata) بازی کردید؟؟  من که بازی نکردم فقط تو فیلما دیدم... 
معمولا اینجوریه که یه عروسک رو بیشتر اوقات به شکل یه الاغ رنگارنگ کوچولو از جنس کاغذ درستش میکنن که تزئینات رنگی و قشنگی داره و وسطش رو از اسباب بازی های کوچولو، آبنبات و شکلات های رنگی و هرچیز دیگه ای که مناسب باشه (سلیقه ایه دیگه) پر میکنن. بعد اونی که میخواد بازی کنه یه چوب میگیره دستش و چشماشو میبندنو و حالا باید بزنه عروسکو نابود کنه تا به محتویات داخلش دست پیدا کنه. :yes


ایده درست کردن کیک های پیناتا هم درست از همین بازیه! وسط کیک رو میشه با میوه های ریز، آبنبات، شکلات های رنگی کوچیک، اسمارتیز، پاستیل و هرچیزی که جالب باشه و البته وسط کیک جا بشه پر کرد و بعد که کیک برش میخوره وسطش یه سورپرایز منتظرمونه.:dance تازه میشه به کسی که براش کیکو درست میکنین نگین که چه خبره!! فکر کنین بعد از برش زدن کیک یه عالمه چیزای رنگی بریزه بیرون چه ذوقی داره... کی دوست داره وسطش سکه بهار آزادی باشه؟؟ راستشو بگین!!

اینم چند تا نمونه از این کیکای خوشگل


چند تا مدل از این کیکو برای ایده گرفتن دیدین. حالا هم یکسری عکس کامل از مدل درست کردن این کیک براتون میذارم که با یه بار دیدنش استاد این کیک میشین... البته دو تا ویدئو دیگه هم براتون آماده کردم که اگه خدا بخواد تو پست های بعدی براتون میذارمشون.اون دو تا رو هم که ببینین دیگه تمام فوت وفن این مدل کیکا دستتون میاد.
و اینکه مطمئنا میتونین هرکیکی با هر طعمی و هر تزئینی و هرنوع کرمی که دوست دارین درست کنین و وسطشم هرچی دوست داشتین بذارین فقط دقت کنین که این بازی رنگ هاست که این کیکو هیجان انگیز میکنه.

روش درست کردن  کیک پیناتای دو لایهمنبع:  www.goodtoknow.co.uk

0 نظرات:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...